Investeerimise blogi

Investeerimise blogist leiad mõtteid ja nippe investeerimise teemadel. Siia leheküljele lisan endale huvipakkuva sisuga arvamusartikleid investeerimisplatvormidest kui ka lihtsalt aktsiatest, krüptodest ja muust investeerimisega seotud teemadest.

Investeerimismaailm liigub suure kiirusega ning seda võib piltlikult kirjeldada kui ameerika mägede sõitu mis läheb üles ja alla. Investeerides on hea teada mis tähendab pulliturg ja karuturg. Öeldakse ,et rikkusele pannakse alus karuturul ehk siis kui majandus on madalseisus. Investeerimisega alustamiseks sobiva aja leidmist ei tasu ootama jääda, sest see lükkab ainult edasi võimalust saada edukaks investoriks. Mõistlik on teha tasakaalukaid ja läbimõeldud investeerimisotsuseid.

Artiklid

Allpool on loend artiklitest mis avanevad eraldi postituse lehena. Vajuta lingile ava artikkel ning naudi lugemist.

Viis lihtsat näpunäidet mida arvesse võtta kui soov on algust teha investeerimisega

AVA ARTIKKEL

 

Selle krüpto hind on tõusnud viimase aastaga üle 6000%. Sellise statistika võtsin välja investeerimisplatvormist. Loe artiklist lähemalt millega tegu ja kust seda osta saab.

AVA ARTIKKEL

Selle aasta oktoobris tõusis krüptohind enam kui 800 % ning lähemalt selle krüpto trendist ja spekulatsioonidest loe artiklist klikates allolevale lingile mis suunab blogipostituseni. 

SHIBA INU COIN 02.11 Seisuga

Tegemist on uuendatud postitusega ning täiendab oluliselt eelmist artiklit mille kirjutasin 17.09. Suure potentsiaaliga krüptovaluuta

Mõtteid tulude ja kulude haldamise kohta ,et luua passiivset sissetulekut.

AVA ARTIKKEL 

Vähem kui kahe kuuga selle aasta algusest on krüptovaluutad kasvanud. Eeskuju näitab Bitcoin ,aga on altcoine mille kasvuprotsent on juba 300% 

LOE ARTIKLIT

Seda aegumatut küsimust arutan oma arvamusartiklis kus on peidus ka minu raamatusoovitus nr.2

LOE ARTIKLIT

Sotsiaalmeedia postitused

#Lightyear
#Bitcoin
#Bitcoin
#Crypto.com
RSS
Follow by Email