Krüptode tõus 2023

Kas krüpto Uus tõus tulemas

Aasta 2022 ei olnud krüptode ega ka teiste investeerimisobjektide jaoks hea aasta.Paistab, et krüptod on oma hinnapõhjad ära puudutanud ning 2023 algus näitab juba kerget tõusutrendi. Näitena on paremal pool pildil minu Coinbase konto krüptode tõus veebruari alguses. Analüütikud prognoosivad aga uut pulliturgu krüptole, mida hakkab vedama eeskätt muutused bitcoinis.

 

Bitcoin

Bitcoini hind on tõusnud aasta algusest saadik üle 40 %. Sellele järgnevad ka teised krüptod. Üks USA krüpto teenuste osutaja kirjutas oma raportis ,et Bitcoini hind võib aasta lõpuks kahekordistuda ja olla 45 000 dollari kandis. Sellest täpsemalt räägib Coindesk Artikkel

Räägitakse Bitcoini pooldumisest ehk peaks tekkima olukord kus Bitcoini pakkumine väheneb ning nõudlus suureneb mis ekspertide hinnangul võib 2024.aastaks bitcoini hinna viia 100 000 dollarini. Seal on seotud ka Bitcoini sidumine mingisuguse ETF,ga.

 

Krüpto ostu platvormidest meeldib mulle isikult kõige rohkem Crypto.com, kus saab mugavalt ja turvaliselt teha krüptovaluuta tehinguid. Haara võimalusest ning loo konto Crypto.com platvormil ning saa 25 dollarit konto registreerimise boonust.

Suure potentsiaaliga Altcoinid Shiba Inu ja Aptos
Shiba Inu

Shiba Inu populaarsus investorite seas üle maailma sai alguse rohkem 2021 aastal millal ostsin ka ise need esimesed meemi coinid. Peale 2022 aasta krüptode langust on shiba coin säilitanud ühtlast hinda mis on 50% kõrgem 2021 aasta alguse hinnast. Aasta lõikes on Shiba langenud 40% aga viimase kuu jooksul on see koos Bitcoini tõusuga samuti kerkinud lausa üle 53%. Youtube,ist võib leida lugematu hulk videosid sellest meemi coinist millest osa on ilmselt ülepaisutatud hinnatõusu lubavad. 

Shiba Inu ostmise teeb atraktiivsemaks selle hind. Nimelt 03.02.23 hinnaseisuga saab 10 € investeeringu eest ca 780 000 coini, sest üks coin maksab 0,000012 eurot. Kui peaks juhtuma ,et see hind kaotab paar nulli peale koma siis  on investeering ennast igati ära tasunud. All time high ehk kõige kõrgem hind on olnud sellel coinil 0,00076 eurot ehk 600 % kõrgemal kui praegu.

Allpool on näha ,et Shiba on endiselt populaarne ning usutakse ,et coin kasvatab oluliselt oma väärtust, seega pigem hoitakse investeeringu ja ostetakse juurde.

2023 aasta oktoobriks ennustatakse Shiba Inu coinile ca. 400 % tõusu. Selles krüptouudiste artiklis on täpselt ära põhjendatud ,et miks selline eeldus Shiba tõusuks on olemas.

Aptos

Aptost on samuti võimalik soetada Coinbase kaudu ning see krüpto on viimasel kuul teinud hämmastava 343 % hüppe oma hinnas. Hetkel on krüpto hind 14.59 eurot ,aga selle aasta jaanuaris oli veel 5 euro kandis.

Aptose krüpto hinnatõus
Palun pane like ja jaga postitust !
RSS
Follow by Email