Shiba inu Coin

Shib Coin 02.11.2022 seisuga

17. september kirjutasin artikli suure potentsiaaliga krüptovaluutast nimega Shiba Inu Coin. Kõik kes sellel ajal seda krüptot ostsid on tänaseks 10 korda (1000% ! ) oma alginvesteeringut kasumi näol suurendatud. Nimelt kui ma esimese artikli avalikustasin ca. 1,5 kuud tagasi ja SHIB maksis 0,0000069 eurot ühe mündi kohta. Tänaseks on üks null vahepealt ära kadunud ning maksab 0,00006 eurot /coin. Kuigi vahepeal saavutas SHIBA 0,000081 euro piiri, kuid taastus ja on jäänud püsima 0,00006 taseme peal. Allpool  väljavõttes on näha viimase 30 päeva kasv mis on üllatavad 826,38 %.

Shiba Inu krüptovaluutat on võimalik soetada Crypto.com vahendusel.

SHIBA INU COIN

Mis võib juhtuda hinnaga lähiajal

Arvestades ,et SHIBA Inu market cap ehk turuväärtus on hüppeliselt tõusnud, siis kasvupotentsiaali jagub. Nimelt on käimas ka selline protsess mis põletab vähemaks ringluses olevaid shiba coine ,et krüpto enda hind saaks kasvada. See omakorda tähendab ,et pakkumine väheneb ja nõudlus suureneb. See on hea alus järjekordsele hinnahüppele. Turuväärtuselt on SHIBA Inu läinud ette oma eelkäijast konkurendist Doge coinist.

Käib kõva spekuleerimine sellel teemal ,et SHIBA võetakse vastu sellisel krüptokauplemis platvormil nagu Robin Hood. Kui see peaks juhtuma siis ootab krüpto hinda suur hüpe, sest Robin Hood on kuulus platvorm kus puuduvad vahendustasud. Coinbase võttis vastu ammu selle otsuse ,et alustada kauplemist Shiba Inu coiniga, aga iga tehingu pealt on väike vahendustasu.

On väga suur nõudlus ,et Robin Hood võtaks SHIBA oma platvormile. Nimelt on käimas petitsioon selle jaoks ning tänaseks on üle 465 000 inimeste üle maailma sellele petitsioonile oma hääle andnud ning see kasvab iga minutiga. Kui saavutati eelmine künnis 300 000 häält kokku siis juba see tõstis krüpto hinda märgatavalt ( vaata ülevalt oct 26 tipp). Mis aga juhtub hinnaga kui saavutatakse 500 000 häält mis on järgmiseks eesmärgiks ? Lisaks veel kui peaks Robin Hood teada andma ametlikult ,et nad võtavad SHIBA inu vastu oma platvormile siis kasvab krüpto hind hüppeliselt uuele tasemele.

Veel ei ole hilja saada osa suurtest kasumitest mida see krüpto tuua võib ning eeldused selleks on vägagi olemas nagu ma eelpool välja tõin.

Registreeri tasuta konto Coinbase kodulehel ning osta 87 euro eest omal vabal valikul olevat krüptovaluutat, kas Bitcoini või siis SHIBA,t ning tehes seda alloleva Coinbase lingi kaudu teenime mõlemad tasuta 8,7 eurot lisaks millega saab täna osta näiteks 125 000 SHIBA inu coini ( Septembris sai selle raha eest lausa 1 miljon SHIBA coini).

 

SHIBA INU TREND

Just viimase 3 kuu jooksul on üle maailma kasvanud huvi selle krüptovaluuta vastu. SHIBA inul on Twitteris ja Redditis suured kommuunid kes kõik on tulihingelised fännid ja krüptoinvestorid. Suuresti ka tänu nendele krüpto hind tõuseb.

Kui googelda või sisestada Youtube,i SHIBA INU COIN siis iga päev lisandub sadu või lausa tuhandeid videosid antud teemal. Kui vaadata Google Trends alt siis on ka näha ülemaailmselt huvi selle krüpto vastu 

SHIB trend
Palun pane like ja jaga postitust !

1 thought on “Shiba inu Coin”

  1. Pingback: Suure potentsiaaliga kasvav Krüptovaluuta - Shiba Inu kasv on kiire

Comments are closed.

RSS
Follow by Email